Tüm halkımızı, “SÜRESİZ VE KESİNTİSİZ” eyleme çağırıyoruz!

620
İşgalci Türk devleti ve faşist AKP saray çetelerinin saldırılarına karşı 4 kasım cuma günü Avrupa Parlamentosu önünde kitlesel eylemdeyiz!
Kana susamış işgalci Türk devleti ve faşist AKP saray çetelerinin seçilmişlere karşı sürdürdüğü soykırımcı tutuklamalarını Avrupa parlamentosu önüne kitlesel olarak protesto etmek için tüm halkımızı, dostları, demokrat ve devrimci herkesi eyleme çağırıyoruz.

Özgürlüğümüze, irademize ve toprağımıza gözü dönmüşcesine saldıran bu eli kanlı faşist Türk devletini teşhir etmek ve durdurmak için KCDK-E olarak sokağa ve  eyleme çağırıyoruz.

Gün bekleme günü değildir. Gün mücadele ve onurluca direnme günüdür. Özgürlük mücadelemizin onurunu korumak için tüm gücümüzle eylemdeyiz.

Tüm dünya ve Avrupa’nın gözü önünde işlenen bu insanlık suçu ve Avrupa devletlerinin iki yüzlü politikalarını teşhir etmek için Bruksel’de Avrupa parlamentosu önünde yapılacak kitlesel eyleme tüm halkımız yurtsever bir ruhla sahip çıkmalı ve katılmalıdır.

Avrupa’nın her tarafından akın akın Avrupa parlamentosun önüne akacağız.

KCDK-E olarak tüm halkımızı, dostları, devrimci ve demokrat herkesi 4 kasım cuma günü saat 11.00’de Bruksel’de Avrupa parlamentosu önünde bekliyoruz.

KCDK-E

Brüksel, 4 kasım 2016