Her Yer Efrin, Her Yer Direniş!

581

Faşist Türk devletinin Efrin halkı üzerine savaş uçaklarıyla bombalar yağdırmasını Kobane ruhu ile sahiplenerek püskürtebiliriz.

Kan, gözyaşı ve katliam politikalarıyla varlığını sürdürme çabası, kendi çürümüş iktidarını garanti altına alma zorbalığı halklarımızın direniş duvarına çarpacaktır!
Kobane düştü düşecek hayali nasıl suya düştüyse, Minbic, Rakka çetelerden nasıl temizlendiyse Efrin halkını savaşla dize getirme zihniyeti birleşik direnişimiz karşısında hayat bulmayacaktır. Emperyalistlerden aldığı destekle her geçen gün daha da pervasızlaşan faşist Erdoğan ve şurekası işledikleri savaş suçlarından, uyguladıkları zulümden, yaptıkları yolsuzluklardan dolayı haklarımıza hesap vermekten kaçamayacaktır.
Savaş çığlıklarıyla emekçi Türk halkının kulaklarını sağırlaştıran faşist devlet zihniyeti halklarımızı hızla ölümcül bir batağa sürüklüyor. Efrin işgali iç savaşı tetikleme girişimidir. Haklarımız için daha fazla acı ve gözyaşı demektir. Tabutlar içinde emekçi çocuklarının eve dönüşü demektir. İşgalci Türk ordusunun kirli planlarını bozmak, savaşı durdurmak için bulduğumuz her alanda Kobane ruhuyla Efrini sahiplenelim, sokakları zapt edelim!

AvEG-Kon
Avrupa Ezilen Göçmenler Konfederasyonu